Porady prawne

Kancelaria adwokacka Katarzyny Bachledy-Kominek, zlokalizowana w Zakopanem, oferuje Państwu szeroko pojętą obsługę prawną oraz udzielanie porad prawnych. Chcąc być wsparciem dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorstw i spółek, kancelaria świadczy usługi z zakresu kompleksowego doradztwa prawnego.

Udzielam porad prawnych z zakresu m.in.: prawa karnego, spadkowego, rodzinnego, rzeczowego. Jako adwokat zdaję sobie sprawę, że w momencie ważnych decyzji, osobistych problemów lub pojawiających się pytań, pomoc prawnika jest najlepszym wsparciem. Porada prawna może Państwu pokazać nowe możliwości rozwiązania konkretnego problemu. Kancelaria prawna gwarantuje klientom rzetelną i wyczerpującą odpowiedź na nurtujące pytania. Na podstawie zdobytego doświadczenia oraz w oparciu o obowiązujące przepisy i normy prawne podpowiem, co zrobić, aby w jak najlepszy sposób rozwiązać daną sytuację.

Mają Państwo problem prawny, potrzebują pomocy adwokata, chcą skonsultować jakąś sprawę? Zapraszam Państwa do kontaktu lub do wizyty w mojej kancelarii.